úvodní stránka
Vtipy
Hádanky
Zákony
Kreslené Vtipy

VTIPY POČÍTAČEE-MAIL

Manželský pár z Minneapolis se rozhodl odletět na Floridu, aby se vyhnul obzvlášť studené zimě doma. Manželka potřebovala v zaměstnání dokončit ještě nějaký úkol, a tak se rozhodli, že manžel poletí ve středu a jeho žena jej bude následovat až příští den.
Manžel po příletu do Miami v hotelu zjistil, že má ve svém apartmá k dispozici i počítač s internetovým připojením. Rozhodl se tedy poslat manželce e-mail. Při psaní adresy ale vynechal jedno písmenko, chybu nepostřehl, a e-mail tak odeslal na špatnou adresu.
Mezitím, kdesi v Houstonu, se vracela jedna žena z pohřbu svého zesnulého manžela. Její manžel byl po mnoho let významný činitel, a tudíž přišlo velké množství kondolencí a některé i e-mailem. Vdova se rozhodla poštu přečíst a už po přečtení prvního e-mailu hlasitě vykřikla a v mdlobách se sesunula k zemi.
Výkřik zaslechl její syn, vběhl do místnosti, uviděl matku ležící na zemi a na stole běžící počítač.
Na monitoru pak četl následující:
Komu: Mé milované ženušce
Předmět: Jsem na místě
Datum: 18.01.2006
Vím, že budeš mým e-mailem překvapena. Tady totiž jsou počítače taky a já ti tedy můžu o sobě poslat zprávu. Právě jsem dorazil a jak vidím, vše je tu připravené i pro tvůj zítřejší příchod. Moc se těším, až tě zase uvidím! Doufám, že tvá cesta sem bude stejně bezproblémová, jako ta moje.
Tvůj milující manžel
P.S.: Tady dole je opravdu horko.

=


Ptá se syn Billa Gatese: "Tati, chci vyzkoušet ten sex, jak to mám udělat?"

Bill: "No synku, vezmeš si z mé garáže to nejlepší auto, oblečeš si nejlepší oblek, vezmeš děvče do nejlepší restaurace ve městě, po večeři ji vezmeš v parku na kočár s koňmi a vezmeš jí na okruh kolem jezera, cestou koupíš největší kytici květů, jakou budou prodávat a nakonec objednáš v hotelu Plaza prezidentské apartmá a tam se ti děvče podvolí."

Syn: "Ale tati! Kde jsou romantické procházky, letmé dotyky a čtení poezie za měsíčního svitu?"

Bill mávne rukou: "Synu, to si vymysleli linuxáci, aby mohli souložit zadarmo!"
Podívá se Bill Gates ráno do zrcadla a praví: "Zrcadlo, zrcadlo, pověz mi, kdo je na světě nejbohatší?"

Odpověď: "V aplikaci Zrcadlo došlo ke kritické chybě a bude ukončena. Ohlaste tento problém společnosti Microsoft!"
Bill Gates na svém ostrově chytá ryby. Chytí zlatou rybku, ale hodí ji zpátky. Rybka se vynoří: "A co přání?" Bill Gates odpoví: "Tak si něco přej."
Pilotní Google notebook Cr-48
Firma Google chce vydat na trh svůj "notebook",
"výhodou" oproti jiným notebookům má být absence Caps Locku a dalších kláves z normálních klávesnic, půlení šipek, nabíječka jen do americké zásuvky a data ukládaná do internetu namísto na pevný disk :

http://www.zive.cz/clanky/google-predstavil-chrome-os-vydani-se-zatim-nekona/sandbox-verified-boot-a-ukazky-pilotniho-notebooku/sc-3-a-154922-ch-74065/default.aspx

http://www.youtube.com/watch?v=UNGdb8YzNPA

Notebook od Googlu se na trh dostane patrně 1. apríla 2011 a nepředpokládá se, že by si ho někdo snad koupil.
Předchozí strana
stránky : 1234567891011121314151617181920212223242526272829303132333435363738
reklama s klik
TOPlist TOPlist TOPlist TOPlist TOPlist TOPlist TOPlist TOPlist TOPlist TOPlist TOPlist TOPlist TOPlist TOPlist TOPlist