úvodní stránka
Vtipy
Hádanky
Zákony
Kreslené Vtipy

VTIPY POČÍTAČEStojí dva duchové o půlnoci před rodinnou hrobkou zesnulého IT Security Managera. Z hrobky se ozývá podivný šramot. Zvuky jsou to opravdu divné. Nakonec to jeden z duchů nevydrží, zabuší nehmotnou rukou na vrata hrobky a ptá se: "Co to tam, kruci děláš ?" Šramot utichne a po chvilce se ozve nevzrušený hlas: "No co bych dělal - přece KRYPTUJU, ne."
Žena je jako demo program:
- buď má omezenou dobu užívání,
- nebo má nejlepší funkce zakázané,
- nebo stále kecá, aby sis ji zaregistroval.
Bill Gates sa oženil! Po svatební noci říká novomanželka:
"Konečně jsem pochopila, proč jsi svojí firmu nazval MicroSoft."
Bill Gates zemře a u nebeské brány se ho Svatý Petr ptá: "Bille, tvá dobrá činy i hříchy jsou tak vyrovnané, že nevím, jestli patříš do nebe nebo do pekla. Tak víš co, já ti dám vybrat. Porozhlédni se po nebi a po pekle, a pak mi řekneš, čemu dáš přednost." Bill se rozhlíží po nebi a vidí hloučky lidí, posedávající na lavičkách, modlící se a zpívající obřadní písně. Pak sejde do pekla, a tam vidí slunné pláže, plné atraktivních obnažených žen a na stolcích spoustu dobrého pití, po kterém se nikdo nikdy neopije. Bill se vrátí ke svatému Petrovi a povídá: "Víš Petře, tady nahoře je to doopravdy pěkné, ale já myslím, že pro mne to bude lepší dole, v pekle." "Dobrá, dobrá, Bille, ať je po tvém," praví svatý Petr a šup - Bill sjede dolů do pekla a už se vaří v kotli. "Co to má znamenat, svatý Petře?" volá Bill nahoru. "Promiň Bille, ale to co jsi viděl, byla jen demonstrační verze!"
Leží tři instalačky v koši a jedna se ptá druhý, proč jí vyhodily. "Já mám na sobě program co nechodí pod Win95 a ty?" "Já mám na sobě program co chodí jen pod win95." A obě se ptají třetí co je zač. "Já jsem Win95!"
Předchozí stranaDalší strana
stránky : 1234567891011121314151617181920212223242526272829303132333435363738
reklama s klik
TOPlist TOPlist TOPlist TOPlist TOPlist TOPlist TOPlist TOPlist TOPlist TOPlist TOPlist TOPlist TOPlist TOPlist TOPlist