úvodní stránka
Vtipy
Hádanky
Zákony
Kreslené Vtipy

VTIPY LEDNÍ HOKEJNové povolání
Jevgenij Arťuchin včera oznámil odchod z KHL. Po, byť prohraném, zápasu o 3. místo na MS v Bratislavě, dostal prý ruský útočník lepší nabídku.
„Ano, je to pravda,” řekl dnes našemu reportérovi. „Dostal jsem nabídku v týmu, ve kterém doopravdy uplatním svůj talent.”
„Jaký je to tým?”
„Demoliční četa.”
Český hokejový tým, vidějící sílu slovenského týmu, se rozhodl, že jim v zápase postačí jen Jarda Jágr. Ostatní šli tedy na pivo. V 15. minutě dostali zprávu, že vedou 1:0. Potom dlouho nechodily žádné zprávy. Až v 58. minutě přišla - Slováci vyrovnali na 1:1.
Češi se tedy sebrali a běží na stadion, kde už probíhají velké oslavy a hlášení místního komentátora - Slováci v 2. minutě prodloužení dali druhý rozhodující gól a vyhráli 2:1.
Češi vtrhli do kabiny, vidí tam sedět smutného Jardu Jágra a ten jim smutně říká: „Chlapi, sorry, ale v 25. minutě mě vyloučili do konce utkání...”
Ruské blahopřání
Českým hokejistům přišel po vítězství v Naganu telegram z Ruska: „Blahopřejeme vám k vašemu vítězství - stop - nafta - stop - plyn - stop.”
Jasné provinění
Hráčská lavička reklamuje postavení mimo hru. Útočník soupeře prorazil plexisklo a dostal se mimo hrací plochu!
Jana jde se svým chlapem, hokejovým fanatikem, poprvé na zápas a po skončení utkání si zaťuká na čelo a povídá mu: „Vy chlapi jste ale blbci. Přes dvě hodiny se tady klepete, aby některý z protihráčů netrefil naši branku, a ani vás nenapadne ji něčím zatarasit!”
Předchozí stranaDalší strana
stránky : 123456789101112131415
reklama s klik
TOPlist TOPlist TOPlist TOPlist TOPlist TOPlist TOPlist TOPlist TOPlist TOPlist TOPlist TOPlist TOPlist TOPlist TOPlist