úvodní stránka
Vtipy
Hádanky
Zákony
Kreslené Vtipy

VTIPY LEDNÍ HOKEJ„Několik našich hráčů má výhodu, že hraje v dobře známém prostředí,” nechal se slyšet před utkáním v nové hale pro MS 2004 ukrajinský trenér.
(v roce 2004 se hrálo v České republice)
„Náš nejlepší útočník nebyl na samostatných nájezdech, protože nemá řidičský průkaz,” vysvětluje rozezleným fanouškům trenér mužstva.
Sibiřská Jágrmánie II.
O hokejem posedlé fanoušky v Omsku se pokouší hysterie. V úterý se jich asi stovka po tréninkovém utkání Avangardu s rezervním výběrem tlačila u vchodu do kabiny. Kvůli autogramu od Jágra.
Lidé křičeli jako při rockovém koncertu: „Jarómir! Jarómir!”
„Jestli se mi nepodepíšeš, utrhnu ti ruku,” řval kdosi.
„Tak mu ji utrhni rovnou,” zařval jiný hokejový fanatik. „Autogramy má plno lidí, ale kdo se může pochlubit tím, že má ruku Jaromíra Jágra!”
„Podívejte, trenére,” rozčiluje se manželka na trenéra hokejového mužstva. „Snad si nemyslíte, že můj manžel nebude v době hokejového turnaje plnit své manželské povinnosti! Mě ty vaše góly vůbec nezajímají!”
„To je vyloučeno, když se hraje, jde o čest. Vaše choutky musí jít stranou! Vendovi v žádném případě souložit nedovolím. Ten je při hře v největším nasazení! Ale pošlu vám domů dva náhradníky, co sedí stejně stále na lavičce!”
„Mým osobním cílem v nadcházející sezoně je zlepšit se ve střelbě,” oznámil na tiskovce nadějný junior a vytáhl z kapsy nový kolt.
Předchozí stranaDalší strana
stránky : 123456789101112131415
reklama s klik
TOPlist TOPlist TOPlist TOPlist TOPlist TOPlist TOPlist TOPlist TOPlist TOPlist TOPlist TOPlist TOPlist TOPlist TOPlist