úvodní stránka
Vtipy
Hádanky
Zákony
Kreslené Vtipy

VTIPY O ZVÍŘÁTKÁCHVeverka sedí na stromě a louská oříšky.
Rozlouskne první - stříbrné šaty...
Rozlouskne druhý - zlaté šaty...
Rozlouskne třetí - diamantové šaty...
Veverka se rozpláče, schoulí se na větvičku a vzlyká:
"Já se snad kvúli té zkurvené pohádce nikdy nenažeru!"
Se zvířaty vstup zakázán

Dva milovníci zvířat venčí své miláčky a protože je vedro, rozhodnou se zajít do hospody uhasit žízeň. Před hospodou je však pobouří nápis: Se zvířaty vstup zakázán. "Neboj, povídá jeden, to zvládnem. Dělej to samé, co já." Vejdou do hospody i se zvířaty a číšník je hned začne vyhazovat: "Neumíte číst? Sem zvířata nesmějí!" "Víte, řekne první příchozí, já jsem slepej a tohle je můj slepecký pes." "No dobře," zabručí číšník a oboří se na druhého: "A co vy?" "No víte," koktá druhý v rozpacích, "já jsem taky slepej a tohle je můj slepecký pes." "Nedělejte si ze mě srandu, vždyť vy máte kočku!" "Ježíšmarjá, oni mi dali kočku?!"
Povídá kapr bělici: „Podívej, ta zlatá rybka se zase nechala chytit.”
„Čemu se divíš? Vždyť je to blondýna!”
Finanční úřad

Do lesa zavítá Finanční úřad a mezi zvířátky zavládne panika.
Šnek i s celou rodinou utíká z lesa, v tom je potká čáp a ptá se:
"Kam Běžíš šneku?"
"Ále,do lesa přijel finančák vybírat daně a teď- já mám barák, moje stará má barák, všechny děti maj barák, no to bych se nedoplatil!"
Čáp se zamyslí a začne taky utíkat a narazí na medvěda.
"Kam běžíš čápe?"
"Ále do lesa přijel finančák vybírat daně a vem si- já si žiju na vysoký noze, moje stará si žije na vysoký noze,všechny děti si žijou na vysoký noze, no to bych se nedoplatil!"
Medvěd se zamyslí a začne taky utíkat a škobrtne o krtka.
"Kam valíš medvěde?"
"Ále do lesa přijel finančák vybírat daně a teď- já mám kožich, moje stará má taky kožich, naše děti mají všichni taky kožich, no to bych se nedoplatil!"
Krtek se zamyslí a rychle se taky hrabe z lesa pryč. Vyhrabe se až v ZOO přímo v kleci paviánů. Starej pavián na něj kouká a ptá se: "Co tady děláš krtku?"
"Ále, do lesa přijel finančák vybírat daně a teď- já mám nahrabáno, stará má nahrabáno, děti ty mají taky nahrabáno, no to bych se nedoplatil!"
Pavián na to: "Krtku, co blbneš?! Podívej se na mě- já mám holou prdel, stará má holou prdel, naše děti mají taky holou prdel a stejně nás všechny zavřeli!!!"
V rodině se narodila čtyřčata. Kolem jejich postýlek jde kočka a povídá si pod fousy: "To jsem teda zvědavá, kolik jich utopí."
Předchozí stranaDalší strana
stránky : 12345678910111213141516171819202122232425262728293031323334353637383940414243444546
reklama s klik
TOPlist TOPlist TOPlist TOPlist TOPlist TOPlist TOPlist TOPlist TOPlist TOPlist TOPlist TOPlist TOPlist TOPlist TOPlist