úvodní stránka
Vtipy
Hádanky
Zákony
Kreslené Vtipy

VTIPY NÁBOŽENSKÉPřijde anděl za prvni dámou statu - Dagmar Havlovou, a nabídne jí, jestli by se nechtěla naučit létat. Dagmar nadšene souhlasí, a tak jdou na Staré zamecké schody. Anděl několikrát ukáže vzlet a pak vyzve Dagmar, aby to taky zkusila. Ta se rozeběhne, začne mávat rukama a rozbije si držku. Běží za Vaškem stěžovat si, jací jsou Ti andělé. Zatím u nebeské brány kárá svatý Petr anděla: Olgo, první vycházka a takový průšvih!
Ateista tráví klidný den rybařením v jezeře. Najednou na jeho člun zaútočí lochneská nestvůra. Jediným máchnutím ocasu vyhodí člun i s rybářem do vzduchu a otevře tlamu, aby oba spolkla.
Za letu vzduchem muž vykřikne: "Pane Bože, pomoz mi!"
Zázrakem všechno znehybní, ateista zůstane i se člunem viset ve vzduchu a z nebes zazní hromový hlas: "Já jsem myslel, že ve Mne nevěříš?"
"No jo, Pane Bože, na lochneskou příšeru jsem ještě před minutou taky nevěřil!"
Dostanou se alkoholik, kuřák a teplouš do ráje. Moc ale prosí boha aby jim dal jěště jednu šanci. Bůh souhlasí, ale jen pod podmínkou, že jednou zhřeší a umřou. Tak teda, že jo. Tak teda odejdou. Tu alkoholik vidí pivo, přemáhá se, přemáhá, ale nedá mu to. Napije se a sekne to s ním. Jdou teda kuřák a teplouš dál. Když tu vidí kůřák nedopalek na chodníku. Přemáhá se, přemáhá, ale nakonec odolá. V tom mu teplouš říká "Ještě, že ses pro to žváro nesehnul, to by jsme už byli dávno mrtví."
Přijdou tři chlapy za Svatým Petrem, v ráji je však narváno, tak se je jich Petr zeptá jak zemřeli, že může přijmout jenom jednoho. Tož první povídá: "No já se takhle vrátím ze služební cesty, manželka nahá v posteli, otevřu tedy skříň, vlítnu do koupelny a nikde nikdo. Potom vyběhnu na balkon a tam vidím jak se někdo drží za římsu a dupu mu tedy na ruce dokud nespadne. A jak sem byl nasranej tak sem za ním ještě hodil ledničku a najednou mě trefil infarkt". Druhý povídá: "Já sem takhle neměl co dělat tak sem si vyndal na balkon běžící pás bežím běžím a najednou prd ho skrat a já jak sem byl rozběhlej tak sem přepad přes zábradlí, ale naštěstí jsem se zachytil o patro níž za balkon. Ale pak mi nějaký blbec začal šlapat na ruce a já sem spadl". "A co ty?" povídá Petr třetímu. "Já sem takhle dostal chuť si zapíchat, zaskočil jsem tedy za jednou kámoškou, najednou se však vrátil její manžel, tak sem se schovaL do ledničky a víc už nevím!"
"Pane Bože, co je to pro tebe tisíc let?"
"Chvilička."
"A Pane Bože, co je to pro tebe tisíc dolarů?"
"Penízek."
"Pane, prosím tě, dej mi penízek."
"Jistě, počkej chviličku."
Předchozí stranaDalší strana
stránky : 1234567891011121314151617181920212223242526272829303132333435
reklama s klik
TOPlist TOPlist TOPlist TOPlist TOPlist TOPlist TOPlist TOPlist TOPlist TOPlist TOPlist TOPlist TOPlist TOPlist TOPlist