úvodní stránka
Vtipy
Hádanky
Zákony
Kreslené Vtipy

VTIPY CIKÁNIPotká skin malýho cikána a ptá se :"Chlapečku kolik pak ti je let?"
"Bude my 13."
"Ale NEBUDE."
Muž stižen smrtelnou chorobou se v roce 2030 nechá zmrazit. V roce 2130 ho probudí, vyléčí a vyšlou zpět do života. Muž byl vášnivý lovec, tak se ptá hned doktora: "Doktore, lovíte ještě?" A doktor: "no ovšem". A muž se znova ptá: "a lovíte zajíce, medvědy nebo srnce?" A doktor mu říká: "né, mi už tady nic takového nemáme, všechno vyhynulo, ale můžeme tu volně lovit cikány." Tak chlap jde … koupí si flintu a vyrazí na lov. Jde okolo silnice a vidí cikánku jak stopuje auta. Veme kvér a odstřelí jí… úlovek si zapíše. Jde dál a vidí dva cikány jak stojí na zastávce, veme flintu odstřelí je… úlovek zapíše. Jde dál a vidí tři cikány jak se hrabou v popelnici, veme flintu a taky je zastřelí. Vidí ho policajt, přiběhne k němu a říká: "Chlape, co to děláte? To budete mít za 1500,- Kč." Muž na to: "Ale za co? Mě řekli, že se cikáni mohou střílet." A policajt na to: "No jo, ale u krmítka?"
Přijde cikánka na sociálku a ptá se: "Hej paní, kolik musím mít děcek, abych brala 20000 podpory?" "Deset!" "Joj,… to abych pět děcek utopila!"
chlap si jde koupit koně k cikánovi,dívá se na koně a říká:,ale ten kůň má křivou přední nohu!!!´cikán:,ne,ne to je zvláštní rasa!!!chlap:,a co ta křivá páteř???cikán:,ale ne,to je takové jeho znaméní…chlap:,a co ta rozšrotovaná hlava????cikán:,ne,ne tak se na něm projeďtě a uvidíte..tak si chlap sedne na koně a kůň jede tryskem a pak narazí silou do zdi.rána jako z děla,kůň leží na zemi a chlap říká:,pane bože on je i slepý!!!!a cikán aby to zachránil tak řekne:,on nebýt slepý,on být odvážný…
Cikan stoji na zastavce da si do hudy zvýkacku a pred nim zastavi tramvaj plna skinu a cikan rika: "Furt tolik chuti a uz tak malo casu !"
Předchozí stranaDalší strana
stránky : 12345678
reklama s klik
TOPlist TOPlist TOPlist TOPlist TOPlist TOPlist TOPlist TOPlist TOPlist TOPlist TOPlist TOPlist TOPlist TOPlist TOPlist